„BOŽIĆ U MOJOJ OBITELJI“

Izložbeni paviljon Srednje škole „Ivan Goran Kovačić“16. prosinca 2021. godine bio je domaćin tradicionalne kulturne večeri “U susret Božiću”. Predstavljeni su uradci 41. međunarodne likovne kolonije “Planinski krajolik Kiseljak, 2021.”, a nagrađeni su i najuspješniji radovi literarnog natječaja “Božić u mojoj obitelji”. Na Natječaj je pristiglo je čak 75 radova iz 11 škola.

Najuspješnijim poetskim radom u kategoriji učenika osnovnih škola proglašen je rad Marije Škoro, VIII.2 (mentorica Sandra Franković). Drugo mjesto osvojio je Toni Petrović, VI.2 (mentorica Sandra Franković), dok je u kategoriji proznih radova treće mjesto zauzela Tamara Stanić, VI.3 (mentor Ivan Mravak).

Nakon svečane dodjele nagrada i prigodnog programa, domaćini i gosti ostatak večeri su proveli u ugodnom druženju, zahvalivši se organizatorima, Srednjoj školi “I.G.Kovačić“ te HKD-u „Napredak“, podružnica Kiseljak. Pokrovitelj manifestacije je bio načelnik Općine Kiseljak Mladen Mišurić-Ramljak.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)