Božićna priredba i sajam

Božić u 🤍 doista je opravdao svoj naziv.
Pjesma, ples, smijeh, radost, zajedništvo i duh Božića obilježili su našu božićnu priredbu i sajam.
Velika zahvala svima koji su dali svoj doprinos ovom događaju, posebice djeci, roditeljima, učiteljicama, nastavnicima, upravi škole, pomoćnom osoblju, posebno našem domaru Paljiki, te svim gostima koji su svojim dolaskom dali podršku našoj školi.
Ovim putem zahvaljujemo se i svim donatorima i prijateljima škole koji su tijekom ove, ali i proteklih godina pomagali i podržavali rad naših učenika i djelatnika: Općina Kiseljak na čelu s načelnikom Mladenom Mišurićem Ramljakom, Domotex, Doper Tech, Pekara Matić, Foto Pavlović, Obrt Saturn (Šećo), Sarajevski kiseljak, I-press, Ceste – company, Elur, Župni ured Kiseljak, Telemach, Eltech, Vatrogasno društvo, Globtour te Mikrokreditna agencija Sunrise.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)