Dva srebra i jedna bronca za naše robotičare

Učenici naše škole imali su priliku sudjelovati na II. GRAND PRIX MEDRESE koji se održao jučer, 7.5.2024. godine, u Visokom. Ovo natjecanje donosi uzbudljivu izradu trkaćih automobila temeljenih na Arduinu. Sudjeluju učenici osnovnih škola koji trebaju napraviti trkaći automobil i programirati ga kako bi bio upravljiv putem aplikacije.

Našu školu predstavljao je tim “IT WIZARDS”, kojeg čine Luka Vrljičak VIII.1, David Knežević i Dorijan Ivičević VIII.3, pod mentorstvom nastavnice informatike, Valentina Vidović .

Osvojili smo medalje u sve tri discipline natjecanja, što je zaista poseban uspjeh! Jedina smo škola koja je postigla ovakav rezultat na jučerašnjem natjecanju. Vratili smo se u Kiseljak s ????????????, ali najvažnije od svega su nova iskustva i prijateljstva koja smo stekli.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)