Međudržavna suradnja osnovnih škola

U sklopu projekta “Međudržavna suradnja osnovnih škola OŠ i čuvarnica Mihovila Nakovića, Mađarska, OŠ “Stjepan Radić”, Hrvatska i OŠ “Kiseljak” BiH, imali smo čast ugostiti učenike i djelatnike iz spomenutih škola. Gosti su imali prigodu uživati u izuzetno bogatom i raznolikom programu koji su za njih pripremili učenici, roditelji i djelatnici naše škole. Organizirane su radionice za djecu, izleti u Sarajevo, Kreševo, Međugorje i Mostar te mnogobrojne druge aktivnosti.

Zahvaljujemo se svima koji su dali svoj doprinos i podršku ovom projektu, a posebice obiteljima naših učenika (Vanna Nikačević, Petra Barešić, Nikol Matić, Klaudia Marković, Tamara Stanić, Lana Šimić, Karlo Pavlović, Borijan Bešlić, Marin Franković, David Knežević, Marko Kvasina i Nikolas Vrljičak) koji su u svoje domove primili učenike iz prijateljskih škola, načelniku Mladenu Mišuriću-Ramljaku, predsjednici FBiH Lidiji Bradari, MOZKS-a KSB-a, firmama Sarajevski kiseljak, Nevra, Mix company, Foto Pavlović, Stanić Beverages, Marcaffe, Vinarija Pejćinović, Elur, Saturn, cvjećarnica “Orhideja”.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)