Natjecanje u programiranju uz upotrebu micro:bit računala 2022

🥇

“Škole za 21.vijek” naziv je projekta koji provodi British Council, uz podršku Vlade Ujedinjenog Kraljevstva. Tijekom 20 dana, koliko je trajao poziv za dostavljanje projekata, uključili su se i učenici naše škole. Leonardo Lučić i David Koprivica, uz mentorstvo nastavnice Valentine Vidović, predstavili su se projektom “smart STE(a)M school”.

Od 109 škola koje su sudjelovale u šestom ciklusu projekta u finalu se našlo 11 projekata. Naša škola osvojila je prvo mjesto. 🏆

U svibnju ekipu IT wizards očekuje državno natjecanje do kojeg će vrijedno raditi na razvijanju ostalih ideja, na kojima su već počeli raditi.

Veliko hvala svima koji su dali svoj doprinos ovom projektu. 🙂

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)