Od samoga sebe do pomoći drugima

19.11. obilježavamo Međunarodni dan prevencije zlostavljanja djece.

20.11. je Međunarodni dan djeteta.

U skladu s tim pedagoginja škole Vedrana Vukoja je u suradnji s Vijećem učenika i nastavnicom Marinom Katava pokrenula projekt “Od samoga sebe do pomoći drugima”. Vršnjaci su najveći oslonac, uzor i podrška jedni drugima. Kao takvi oni mogu biti “prirodni pomagači” u prevenciji nasilja među djecom. Za to im je nužna podrška razrednika, stručnih osoba, ali i roditelja. Nakon održanih radionica za učenike i razrednike dali smo prijedlog Programa prevencije zlostavljanja i nasilja među djecom koji će se dalje usvajati na Učiteljskom vijeću i Vijeću roditelja.

BUDIMO JEDNI DRUGIMA PODRŠKA I RECIMO STOP NASILJU!!!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)