Održan kviz općeg znanja u našoj školi

U srijedu 24. studenoga u holu škole održan je kviz općeg i školskog znanja. Kviz je organizirala Sekcija novinarstva i medijske kulture koju vodi nastavnik Ivan Mravak, a bio je namijenjen učenicima osmih i devetih razreda. Namjera kviza bila je promovirati i pokazati da je znanje još uvijek IN i da može biti itekako zabavno i uzbudljivo. Također, sudionici kviza su u kategoriji mozgalica bili potaknuti logički razmišljati i koristiti moždane vijuge kako bi došli do točnih odgovora.

Razrednici su na kviz poslali “najjače oružje” što je i pokazala neizvjesna borba do samoga kraja.

U završnoj igri sudjelovale su ekipe maštovitih imena Štrumpfovi – VIII.1, Jahači magle – IX.3 i Štreberi – VIII.3. Na kraju su, što je manje važno, ali ipak treba spomenuti, pobjednici bili učenici VIII. 3 odjela tzv. Štreberi, koji su opravdali svoje ime. ?

Čestitamo pobjednicima!?

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)