Posjet Zavodu Bakovići

Učenici naše škole, u pratnji psihologinje i pedagoginje, posjetili su prijatelje u Zavodu Bakovići. Tom prilikom sudjelovali su na art radionici i uživali u svemu što su izrađivali. Obišli su Zavod, stanove u lokalnoj zajednici i upoznali se s radom i životom njihove zajednice.

Osobe s invaliditetom u društvu su često zapostavljene, etiketirane i osuđivane, a razlog tomu je najčešće neupućenost, olako prihvaćanje drugih mišljenja i nedostatak informacija. Cilj posjeta je razbijanje predrasuda prema osobama s invaliditetom, druženje, te razvijanje socijalnih i kreativnih vještina.

Zahvaljujemo se na gostoprimstvu, ljubaznosti osoblja i lijepom druženju. Posebne zahvale za divne darove koje smo dobili i koji će nas uvijek podsjećati na jedno lijepo druženje.

Veselimo se nastavku suradnje.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)