Prvo mjesto na Festivalu amaterskog filma “Be in mobile” za film “Tragovi”

Udruga mladih KISS u suradnji s BH Telecomom i Fondacijom za kinematografiju organizirala je Festival amaterskog filma “Be in mobile” s ciljem poticanja mladih ljudi na kreativnost, ali i njihovog zanimanja za kinematografiju.

Naša škola poslala je dvije prijave, jedan film iz 2019. godine “Moj zavičaj”, te drugi koji je sniman ove godine, “Tragovi”. Upravo je drugi film osvojio prvo mjesto. Film su snimali učenici za potrebe obrade nastavne cjeline Multimedije u sklopu nastave Informatike. Na filmu su radili učenici VII.1 odjela te dio statista iz drugih odjela škole. Scenu i režiju potpisuje Petra Barešić, dok je redateljica Dragana Vrcić.

Čestitke svima koji su sudjelovali i veliko hvala Udruzi mladih KISS i BH Telecomu na nagradi. Posebno se zahvaljujemo gospodinu Beusu ispred Fondacije za kinematografiju koji je ponudio daljnju suradnju našim učenicima i njihovoj mentorici nastavnici Valentina Vidović.

Film u cijelosti možete pogledati na linku https://m.youtube.com/watch?v=vySTMiTJH8A

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)