PU KISELJAK “Dani otvorni vrata”

Dana 3.12. učenici 4. razreda i članovi prometne sekcije OŠ Kiseljak, pod vodstvom nastavnika Antona Terzića te učiteljica Marine Bošnjak i Martine Andrijević sudjelovali su na “Danima otvorenih vrata” u PS Kiseljak.

Učenici su se upoznali sa načinom rada policije, prostorijama iste te im je održano predavanje o važnosti poštivanja pravila kako u prometu tako i općenito u zakonu. Djeca su iskoristila kvalitetno vrijeme provedeno u PS, dosta toga su naučila ali se i zabavila.

Veliko hvala na gostoprimstvu svim članovima PS Kiseljak a posebno djelatniku Almiru Durku koji je dočekao djecu, nastavnika i učiteljice te bio suorganizator cijelog događaja.

Nadamo se da će se suradnja nastaviti i u budućnosti.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)