Županijsko natjecanje iz informatike i treće mjesto za našu školu

U organizaciji naše škole danas je održano Županijsko natjecanje iz informatike. Na natjecanju je sudjelovalo 15 škola, ukupno 60 učenika. Naši učenici, uz mentorstvo nastavnice Valentina Vidović , koja je ujedno i inicijator ovog natjecanja, ostvarili su zapažen rezultat i osvojili visoko treće mjesto. Učenici koji su predstavljali našu školu su:
1. Aleksandra Mirčić
2. David Knežević
3. Andrej Cvjetković
4. Leonardo Lučić
Čestitamo našim učenicima i njihovoj mentorici na sjajnom rezultatu! 👏
Zahvaljujemo se sponzorima koji su nam pomogli realizirati natjecanje, firmama: Sarajevski kiseljak, Doper-Tech, Pekara Matić i Stanić Beverages.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)