EKSKURZIJA IX. RAZREDA

Na kraju svake školske godine učenici devetog razreda najviše se raduju ekskurziji. Od 23.5. do 26.5.2022. godine naši devetaši, njih 48, boravili su u Makarskoj. U pratnji su bile njihove razrednice Ana Uskoković, Marijana Lalić i Valentina Vidović.

Zahvaljujući organizaciji agencije Global travel učenicima je bilo jako zanimljivo i poučno. Na putu do svog odredišta posjetili su Konjic i Mostar, a za vrijeme boravka u RH iskoristili su priliku te posjetili Trogir i Split. Vrijeme ih je poslužilo pa su se mogli kupati, ali i organizirati zanimljive igre na plaži. Večeri su iskoristili za šetnju Makarskom, druženje, disko večer te igre koje su organizirali u dvorištu hotela.

Vjerujemo kako će im ovo putovanje ostati u lijepom sjećanju, kao podsjetnik na posljednje dane u osnovnoj školi.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)