KAMP ZA DJECU I MLADE

Udruženje poslovnih žena Bosne i Hercegovine na čelu s gospođom Aidom Zupčević održalo je Kamp za djecu i mlade u trajanju od tri dana u periodu od 18. do 20. prosinca u Konjicu. Naša škola sudjelovala je u ovom projektu zajedno s predstavnicima još pet općina iz cijele Bosne i Hercegovine. Kampu su nazočile učenice osmog i devetog razreda Anđela Bradara i Elena Pravdić, predvođene pedagoginjom Anjom Stanić. Cilj kampa je podizanje svijesti mladih o važnosti osnaživanja žena, jednakopravnosti spolova kao i poticanje žena za bavljenje poduzetništvom.

Zadatak učenica i pedagoginje je da u narednom razdoblju, kroz radionice i predavanja, prenesu stečeno znanje ostalim učenicima naše škole.

Zahvaljujemo se predsjednici Kluba za podršku poduzetništva žena Kristini Josipović na pozivu za sudjelovanje.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)