NAGRAĐENE PJESME NAŠIH UČENICA

Krajem protekle školske godine naši učenici imali su prigodu javiti se  na natječaj  za tekst pjesama za djecu koji je objavio JU  Dom kulture Žepče. Ideja je da se stihovi mladih pjesnika  uglazbe i izvedu na festivalu Note jeseni u Žepču.

Naši učenici su sudjelovali na spomenutom  natječaju, a ove školske godine razveselila ih je vijest da je pet radova naših učenica nagrađeno s po 60 KM.  Nagrade je učenicama uručio ravnatelj Javne ustanove Dom kultureŽepče Miroslav Ilić, dipl. oec.

Nagrađeni su radovi učenica Elene Pravdić (V.3), Eme Brodić (VI.2), Anđela Milanović (VII.3) te zajednički literarni rad dviju učenica, Anđele Perić ( VI.1) i  Doris Galić (VI.2), te rad  Marije Anić (VI.1) i Tee Beljan (VI.1)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)