Otvorenje obnovljene Područne škole Brnjaci

Obrazovanje je temelj svih slobodnih i otvorenih društava. Zamjenica šefa misije Deborah Mennuti danas je u Kiseljaku svečano otvorila nedavno obnovljenu Područnu školu Brnjaci. Zahvaljujući donaciji Vlade SAD-a, učenici Područne škole Brnjaci sada imaju sigurnije, prostranije i modernije okruženje za učenje.

Kako bismo budućnost djece danas, kao i generacija koje dolaze, učinili što svjetlijom i sigurnijom, svi trebamo nastaviti raditi zajedno na ostvarivanju napretka u integraciji obrazovanja, inkluziji i promicanju različitosti u multietničkim društvima. Ako roditelji i odgajatelji naglase ova načela, djeca će odrasti u međusobnom poštivanju i zajedničkim radom rješavati zajedničke problema koji utječu na njihovu zajednicu. #USAinBiH

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)