Svjetski dan vatrogasaca

?‍?

4. svibnja, na blagdan Sv. Florijana, obilježava se Svjetski dan vatrogasaca.

Pripadnici vatrogasne službe Kiseljak Josip Drmač, Hazim Topalović i Arnel Palalija posjetili su PŠ Brnjaci. Vatrogasci su upoznali učenike kako izgleda njihov posao. Posao vatrogasaca je puno više od gašenja požara, posao u kojem su često izloženi teškim i opasnim uvjetima, posao u kojem nesebično izlažu svoj život kako bi spasili ljude i njihovu imovinu.

Učenici II.,III.,IV. i V. razreda, zajedno sa svojim učiteljicama, pripremili su zanimljiva pitanja na koja su vatrogasci rado odgovarali. Odjel V.4, sa svojom učiteljicom Martinom Knežević, pripremio je i zanimljive crteže povodom ovog važnog dana.

Dragi naši vatrogasaci, želimo vam sretan Dan vatrogasaca!

Hvala vam!?‍??‍?

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)