VALENTINOVO U NAŠOJ ŠKOLI

Naša škola danima zrači ljubavlju i pozitivnom energijom zahvaljujući vrijednim ručicama naših učenika, učiteljica i nastavnika koji su izradili prigodne ukrase u duhu Valentinova, te ukrasili školske prostorije.

Ali danas je bio poseban dan jer su učionicama i hodnicima naše škole odzvanjali prigodni stihovi pjesama i recitacija koje su pripremili voditelji školskog radija, zajedno s nastavnicom Biljanom Lukić.

Posebno iznenađenje bio je posjet ravnateljice svim odjelima koja je učenicima podijelila lizalice u obliku srca te ih podsjetila na važnost ljubavi i prijateljstva u našim životima.

Vjerujemo da smo barem malo uljepšali ove neobične školske dane našim učenicima. 💟

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)