ZERO WASTE – BUDI DIO IGRE – ČUVAJMO NAŠU PLANETU

Danas je u našoj školi održana edukativno – sportska radionica “Zero Waste – čuvajmo našu planetu”, u organizaciji Sportske igre mladih BiH.

Ciljevi radionice su razvoj ekološke svijesti, razvoj odgovornog odnosa prema okolišu i spremnosti za očuvanje žive i nežive prirode, uočavanje činjenice da je čovjek dio prirode, poticanje na kreativno korištenje materijala iz svakodnevnog života, poticanje na tjelesnu aktivnost te boravak i organiziranje sportskih manifestacija u prirodi.

Čestitamo učenicima iz VIII. 2 odjela Mariji Marković, Lei Vicić, Domagoju Bencunu i Dejanu Vučiću koji su bili najspretniji te zasluženo osvojili prvo mjesto te učeniku Jakovu Laci koji je pokazao odlično znanje iz oblasti očuvanja okoliša i time osvojio Modrićev dres.

Zahvaljujemo se organizatorima na ovoj iznimno zabavnoj i edukativnoj radionici.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)